Р: Единственото логично заключение, което мога да си извадя, е че филма е бил генериран от AI.
М: С променливата “да, може да се повтарят някакви сцени” сет ту True. Бате, дори не ти трябва AI за това. Снимаш мега много рандом сцени и ги подреждаш с random number generator.
Р: Купуваш си някви сток видеос, стоиш пред един грийн скрийн, снимаш с камерата и оставяш на компютъра да измисли за какво става въпрос във филма. Питаш кламера от Майкрософт офис, ако ти липсват някви реплики.
Аз съм изключително разочарована, че в целия филм не беше счупен нито един компютър. Поне в този филм щеше да има някаква логика да се чупят компютри.
М: Е кво, сега поне имаше включени компютри. На уиндоус ъпдейт скрийна.
Р: Има ли смисъл да даваме оценки на филмите на Нийл Брийн? Дори във Фейтфул файндингс имаше повече връзка, поне какво се случва от една сцена към следващата.
М: Там имаше сцени. Тук имаше само наслагване на снимки и наслояване на реплики, които понякога замръзваха за по една минута, та да се чудиш дали ти е забозил плейъра. Фейтфул файндингс беше в 3д - перспективите бяха ок, защото всъщност бяха снимали…
Тва с котките ни беше любимото като цяло. Силен символизъм. Имаше някакъв замисъл, но би ни се искало да разберем какъв.
Коя е феята на зъбките и какъв й е филма, защо този не спря да си пипа диамантите, защо цялото действие се развиваше в една сграда, какво за бога беше това със дъ лайф съпорт за човечеството, каква всъщност беше терористичната атака, която се готвеше… Това наистина ли му беше гадже, или той я накара да си мисли, че му е гадже в началото? Абе това надхвърля на Абраксас въпросите “защо”.
В известен смисъл в Twisted Pair не можеш да формулираш въпроса “защо”, защото всичко е просто въпроса “what the fuck?”
Навярно най-точния въпрос за филма е: Лале ли си, зюмбюл ли си?
Със сигурност обаче успяхме да си отговорим на един въпрос: дали този филм е по-тъп от уонабито, което се преструваше на него, дето гледахме снощи? И отговорът е: да.